Drzwi do stacji transformatorowych

Oferta drzwi do trafostacji firmy Graf, producenta drzwi metalowych. Drzwi wykonywane w wymiarach podanych przez klienta z opcjonalnym montażem przez wyspecjalizowaną ekipę.

stacja transformatorowa

O drzwiach

realizacja

Drzwi do stacji transformatorowych naszej produkcji wykonane są z profilowanej blachy stalowej, jako jedno lub dwu płaszczowe. Wersja drzwi dwupłaszczowa "ciepła" posiada wewnątrz izolację 40 mm.

Wykonujemy drzwi pełne do pomieszczeń SN lub NN.

Wyposażamy drzwi zgodnie z wymaganiami inwestora w zamki 3 punktowe z funkcją antypaniczną, przystosowane do wkładki typu Masterkey.

Dodatkowo drzwi zawierają ucho do założenia kłódki energetycznej systemu Masterkey.


Specyfikacja producenta w formacie PDF:
Zamek | Klamka | System zamykania

klamki
wentylacja

Do pomieszczeń TR komory transformatora dodatkowo wyposażamy drzwi w specjalne żaluzje wentylacyjne spełniającą stopień ochrony zgodny z normą IP 43.

Drzwi naszej produkcji wykonujemy w dowolnych wymiarach jako jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe. Dodatkowo nad drzwiami możemy wykonać elementy stałe pełne lub jako żaluzje wentylacyjne.

typy drzwi

Przekrój drzwi

przekrój drzwi

Przykładowe realizacje

miniatura zdjęcia 10
miniatura zdjęcia 1
miniatura zdjęcia 4
miniatura zdjęcia 5
miniatura zdjęcia 6
miniatura zdjęcia 15
miniatura zdjęcia 16
miniatura zdjęcia 11
miniatura zdjęcia 9
miniatura zdjęcia 7
miniatura zdjęcia 8
miniatura zdjęcia 16
miniatura zdjęcia 16
miniatura zdjęcia 16
miniatura zdjęcia 16
miniatura zdjęcia 16
miniatura zdjęcia 16
miniatura zdjęcia 16
miniatura zdjęcia 16
miniatura zdjęcia 12
miniatura zdjęcia 13
miniatura zdjęcia 14

Parametry techniczne

Zamówienia i montaż

Proponujemy również opcjonalnie montaż drzwi przez nasze wyspecjalizowane ekipy. Termin realizacji opcje transportu i ewentualny montaż do uzgodnienia w zależności od ilości zamawianych drzwi.

Wyślij zapytanie
Graf Drzwi Metalowe

Wymiary

wymiary - ikona

Wentylacje-żaluzje

wentylacja - ikona

Łatwy montaż

futryna - ikona

Wszystkie drzwi produkujemy na miarę, zgodnie z przesłanymi wymiarami. Nie produkujemy drzwi tzw. "typowych". Drzwi mogą posiadać dowolny próg: płaskownik, kształtownik zamknięty lub kątownik.

Wykonujemy również oddzielne elementy wentylacyjne – żaluzje spełniającą stopień ochrony zgodny z normą IP 43. Montowane są one jako dodatkowe wentylacje np. w ścianach zewnętrznych komory trafostacji. Wymiary są dowolne

Drzwi naszej produkcji dzięki zastosowaniu szerokiej stabilnej ościeżnicy z kątownika 40x60x5 mm mogą być montowane przez spawanie do istniejącej ościeżnicy. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne w przypadku remontu trafostacji i nie wymaga demontażu istniejącej ościeżnicy.

O firmie

Graf Drzwi Metalowe

Przedsiębiorstwo GRAF zajmuje się produkcją drzwi od 1997r. Oprócz drzwi do stacji trafo produkujemy również m.in. drzwi stalowe profilowe w systemie Forster oraz drzwi techniczne o szerokim zastosowaniu. Po więcej szczegółów na temat naszej oferty zapraszamy na stronę internetową firmy.

Odwiedź naszą stronę WWW

Kontakt

602 626 708

87 428 83 20

biuro@drzwimetalowe.pl

Napisz do nas